Názory klientů

Předškolní vzdělávání

Novarová 23.05.2020
Mockrát děkujeme paní Franková, za konzultaci a poskytnuté materiály pro předškolačku. Paní Franková nám poradila, jakým směrem máme jít a zábavnou formou jsme s dcerou denně pracovaly a hrály si. Ukázala nám metody, které se dají praktikovat na výletě nebo třeba i v autě. Dceru to moc baví a sama má zájem si hrát a procvičovat.

Online konzultace

Katka 03.04.2020
Moc děkuji paní Frankové za konzultaci a materiály pro předškoláky. Jelikož díky koronaviru děti nemohou chodit do školky a trénovat a připravovat se na školu, tak mám materiály jak se s dcerou doma připravit. Paní Franková mě hezky navedla a poradila mi.

Projektový den ve škole

Hanka 17.02.2020
Příjemné strávení volného času dětí při projektovém dni "Poznej sám sebe". Děti byly otevřené, paní Frankové důvěřovaly. Na závěr spontánní potlesk. Dobře odvedená práce. Děkujeme.

podėkování

S.M. 06.02.2020
Chci Vám podėkovat touto cestou za celou naši rodinu,Vaši péči,ohleduplnost a profesionalitu.S.M.

Děkujeme

Lenka Gratzová 28.05.2019
K p. Frankové jsme jezdili 2 roky se synem (Tourettův syndrom, úzkosti, ADHD, OCD). Syn měl velké problémy s tiky (měl 30-45 minutové bolestivé křeče v celém těle, nemohl mluvit, chodit). Ve škole měl problémy s některými učiteli, protože stále vyrušoval. S tím byly spojené i úzkosti. P. Franková nám velmi pomohla. Když se teď díváme zpátky, za ty 2 roky ušel syn a my s ním, velký kus cesty. Velmi se posunul, zklidnil se. Moc děkujeme za vstřícnost, trpělivost, za pomoc.

poděkování

Kubíčková Zuzana 27.05.2019
Dobrý den.Chtěli jsme ještě jednou poděkovat p.Frankové za profesionální a lidský přístup.Metody které jsme u ní podstoupili nám zcela jistě pomohly.Celé 2 roky nám byla nápomocna a my jsme byli spokojeni že spolupracujeme s odborníkem ,který velmi pomáhá našemu dítěti.Velmi doporučujeme.Děkujeme

Profesionál

Hana Smolánová 28.04.2019
Chtěla bych touto cestou oznámit veřejnosti, že existuje takovýto odborník a profesionál jako je paní Franková. Snad ani nezáleží na příběhu, který se stal mému tehdy 16ti letému synovi, ale na přístupu a metodách, kterými jeho a nás rodiče vyvedla ze složité životní situace. Na začátku mi řekla: "Jako matka jste udělala maximum".Ani nevíte, jak mi dodala sílu. Můj syn byl její pomoci nadšený. Kdykoliv mi i synovi byla k dispozici. Po roce a půl jsme ukončili biofeedback a terapie, jdeme do života .... , díky Vám, paní Franková. Vaše číslo v našich mobilech zůstává.

Poděkování a doporučení

Ondra s maminkou 03.02.2019
K paní Frankové jsme docházeli 18 měsíců. Jednalo se o oslabené dílčí funkce. Ondra byl s přístupem paní Frankové velice spokojen, vnímal její rady i přátelský přístup.
Došlo ke změně a posunu - zlepšil v učení, začal být klidnější, zodpovědnější v škole, sám k sobě. Jeho emocionální výbuchy byly méně časté a dá se říct, že jsou téměř pryč. Paní Franková pomohla i skvělými radami, jak některé výchovné konflikty řešit.
Doporučuji všem rodičům i dětem. Paní Franková je úžasná.
Děkujeme.

Poděkování

Martina Ferkálová 07.09.2018
K p.Frankové jsme chodili se synem 2roky.Syn je autista,vždy měl v klasickém eeg epileptické ložisko,měl silné tiky.Po počátečních zvykacích sezeních,kdy chtěl syn utíkat a byl silně nervozní a my jen mohly čekat až to přejde,si na vše zvykl a bez problémů absolvoval každé sezení.Tiky skoro odezněly a eeg se upravilo na přiměřené věku,ale nejvíc nás potěšilo,že vymizelo epi.ložisko díky Biofeedbacku.Díky moc za trpělivost a empatii p.Frankové.Je úžasná!!!!

Doporučení s poděkováním

Katka 16.05.2018
Paní Mgr. Frankovou jsem se synem začala navštěvovat v roce 2015 v synových 4 letech. Syn se nezapojoval ve školce a tím vznikl problém, že byl outsider v kolektivu, na druhou stranu doma byl divoch s minimální pozorností, v noci s neklidným spaním, občas s nočním pomočováním. Paní Mgr. Franková nastavila plán, kdy jsme prvně absolvovali biofeedback, ten podstatě absolvujeme do dnešních dnů. K BFD se přidalo cvičení NVS, úžasné pracovní listy – které pomohly synovi uvolnit ruku a nebát se ,,opřít“ do papíru, dalo mu to dynamiku v malování, jistotu a když se dnes podívám na první pracovní listy a na pracovní listy z posledních dní, které i po ukončení programu rád vezme a obtahuje, je to neskutečný pokrok. Poté se přidal program, který nám velmi pomohl k přípravě do první třídy a to MAXÍK. Skvělé udělaný program správných návyků pro budoucí psaní, zajímavé pracovní listy, které děti baví, učí se říkanky, uvolňují ruku, správný úchop tužky, sed u psaní apod. a díky odkladu první třídy, který nám umožnil celý rok MAXÍKA trénovat je syn úplně někde jinde a zápis absolvoval na výbornou, už tam bylo sebevědomí, radost z toho, co dokázal za ten rok a my rodiče pyšní na syna, na sebe a v neposlední řadě na paní Frankovou, protože je v tom co dělá dobrá, máme v ní plnou důvěru a že jsme někdy potřebovali s manželem povzbudit. Teď nás čeká v září 2018 první třída a ještě budeme pokračovat v BFD a v tzv. Feuersteinově metodě.
Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci. K.S. a O.S
Záznamy: 1 - 10 ze 45
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>